Doktorlarımız

Alanında uzman doktorumuzla Tanışın

Uzman Doktorlarımızla Tanışın!

Algoloji Uzmanı Doktor Navid Atarod

Alanında Uzman Hekimimizle Tanışın!

Merhaba, ben Dr. Navid ATAROD. 1984 yılında Urmiye’de doğdum. 2009 yılında Urmiye Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanlığı’nı tamamladım. 2017-2019 yılları arasında elektromiyografi ve ultrasonografi rehberliğinde kas-iskelet sistemi ve omurga enjeksiyonları alanında çalışmalar yaptım.

2021 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Algoloji yan dal uzmanlığımı tamamladım ve o tarihten itibaren Algoloji uzmanı olarak ağrı ve tedavisi ile ilgileniyorum. Avrupa Board Sertifikası’na sahibim.

Kariyerim boyunca, kronik ağrı yönetimi ve tedavisi konusunda geniş bir yelpazede deneyim kazandım. Hastalarımın yaşam kalitesini artırmak ve ağrılarını yönetmelerine yardımcı olmak için en son teknoloji ve yenilikçi tedavi yöntemlerini kullanıyorum. Bireysel ihtiyaçlara yönelik kişiselleştirilmiş tedavi planları oluşturarak, her hastamın en iyi bakımı almasını sağlıyorum.

Evli ve bir çocuk babasıyım. Türkçe, İngilizce ve Farsça dillerinde konuşabilmekteyim. Amacım, hasta odaklı yaklaşımım ile sizlere en iyi sağlık hizmetini sunmaktır. Ağrı yönetimi ve tedavisi konusundaki sorularınız için her zaman bana ulaşabilirsiniz.

Navid ATAROD

Algoloji Uzmanı Doktor

Randevu Alın

Muayene ve Tanı

Başarılı Tedavi

Randevu

Zamanı Kendiniz Belirleyin, Sağlığınıza Öncelik Verin

Randevu almak artık daha kolay! Uzman doktorlarımızdan randevu almak için bizi arayın ve size en uygun saatte randevunuzu oluşturalım. Sağlık kontrolünüzü planlamak için randevunuzu hemen alın!